Volné pracovní místo  SAP consultant (AJ či polština)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Podpora v systému SAP
Školení běžných uživatelů v různých firmách
Spolupráce při zavádění nových projektů
Analýza potřeby zákazníků
Testování SAP modulů a jejich aktualizace
Tvorba uživatelské a školící dokumentace

Požadujeme

Baví vás práce v SAPu a máte komunikativní AJ či PJ? Do menší IT firmy na třebíčsku hledáme posilu do týmu konzultantů. Stačí nám uživatelská znalost SAP, výhodou zkušenost z výrobního prostředí. Nabízíme fixní plat + provize, odměny, možnost home office, cestování po ČR i do zahraničí.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Mladý kolektiv a neformální atmosféru
Rozmanitou práci
Fixní plat + provize
Odměny
Roční prémie
Home office
Firemní notebook, mobil
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Sick days
Cestování po ČR i do zahraničí
Vzdělávací kurzy a školení
Firemní akce
Zvýhodněný mobilní tarif
Smlouva na neurčito po půl roce
Místo výkonu práce: Třebíč / home office

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova nebo převážně pracovat z domova.

Jiná sdělení

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.